Польща закликала прийняти Україну до ЄС за прискореною процедурою

Польський Сенат 9 березня ухвалив резолюцію, в якій закликав усі країни-члени ЄС прийняти Україну до Євросоюзу за прискореною процедурою. Також сенатори висловили “глибоке захоплення” позицією України.

Про це йдеться на офіційному сайті польського законодавчого органу. У резолюції сенатори висловлюють глибоке захоплення героїчною позицією “українських братів і сестер” перед російською агресією. Сенатори нагадують, що вдруге лише за 10 років народ України проливає кров за свою свободу, незалежність та європейський вибір.

“Українське суспільство переконливо довело, що воно готове бути частиною єдиної Європи, і воно готове заплатити кров’ю за свою прихильність до європейських цінностей”, – наголошують вони. У резолюції Сенат Республіки Польща закликає усі держави-члени ЄС підтримати прискорений процес інтеграції України з ЄС. На думку Палати, повноправне членство України у Спільноті є моральним обов’язком нинішнього покоління європейців.

Сенатори наголошують, що цінності, які принесли Західній Європі 77 років миру та процвітання, сьогодні перебувають під загрозою. “Захищаючи кордони своєї країни, український солдат захищає всю Європу”, – йдеться у резолюції.

Раніше Сейм Латвії ухвалив заяву на підтримку надання Україні статусу країни-кандидата на вступ до ЄС “Про присвоєння Україні статусу країни-кандидата на вступ до Європейського Союзу”.

У документі Сейм Латвійської Республіки заявляє, що Україна перед лицем військової агресії Російської Федерації і широкомасштабного вторгнення захищає своє право визначати своє майбутнє і бореться за європейські цінності, передає Delfi.

Джерело:news.obozrevatel.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *