Єпископ Віктор Бедь, у 208-му річницю від дня народження Великого пророка Тараса Шевченка, відслужив молебень за перемогу Українського війська над російськими окупантами

9 березня 2022 р., у 208-му річницю від дня народження Великого пророка української нації, борця за незалежність України в 30-х – 60-х рр. ХІХ ст. та поета Тараса Григоровича Шевченка (09.03.1814 – 10.03.1861), Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, в м. Ужгород, відслужив молебень за перемогу Українського війська над віроломними фашистсько-російськими військами та молитовно ушанував світлу пам’ять Великого кобзаря.

У молитві до Отця нашого Небесного владика Віктор молився за національну і духовну єдність українського народу, за найшвидшу перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя українських воїнів, полонених та мирних співвітчизників, за настання миру і благополуччя на святій українській землі, та за щасливе життя і здоров’я наших рідних, близьких і українських воїнів-захисників.

Під час заупокійної молитви, Преосвященніший єпископ Віктор Бедь, молився за спасіння душі та прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його світлій душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *