Запрошуємо студентів долучатися до волонтерства у системі безоплатної правової допомоги!

Запрошуємо студентів Карпатського університету ім.А.Волошина, які бажають розвиватися та допомагати жителям Закарпаття дізнаватися більше про їхні права, стати волонтерами системи БПД.

Учасники проєкту отримають:

  • унікальний досвід співпраці з системою БПД;
  • можливість покращити власний рівень правових знань;
  • шанс розширити ділові контакти, покращити навички комунікації.

Завдання волонтерів визначатимуться з урахуванням їхніх побажань, досвіду роботи, освіти, ділових якостей тощо. Зокрема це може бути: залучення до діяльності центру з надання БВПД у забезпеченні доступу людей до БПД; проведення правопросвітницької роботи; організація надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги та ін.

Як стати волонтером БПД

  1. Заповнити анкетукандидата у волонтери: https://cutt.ly/hlq3RxH
  2. Пройти дистанційний курс«Основи волонтерської діяльності»: http://academy.legalaid.gov.ua/ (для реєстрації слід ввести дані, які збігаються з інформацією в анкеті кандидата у волонтери);
  3. Пройти співбесіду з представником центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД).

Якщо співбесіда пройде успішно, центр з надання БВПД укладе з волонтером письмовий договір та видасть посвідчення волонтера.

Детальніше про проєкт «Волонтер БПД» можна дізнатися:

Пишіть нам  на пошту: office.zakarpattya@legalaid.uz.ua; телефонуйте: 0312 643 250; або завітайте в Регіональний центр з надання БВПД у Закарпатській області за адресою: м.Ужгород, вул. Загорська, 51 (ІІ поверх).