Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь освятив паски і продуктові приношення для військовослужбовців в/ч Т0300 (м. Чоп)

24 квітня 2022 року, у світле свято Христового Воскресіння, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан відвідав з душпастирським візитом військову частину Т0300 (м. Чоп) Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України.

В ході візитації, Преосвященніший владика Віктор Бедь, у співслужінні протоієрея Юрія Гал, секретаря єпархіального управління, військового капелана, благочинного кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород, провели освячення пасок і продуктових приношень для військовослужбовців даної військової частини.

Також Преосвященніший єпископ Віктор Бедь підніс молитви за українських воїнів-захисників і перемогу Українського війська над підступним російським агресором і окупантом, привітав і благословив українських воїнів-захисників та подарував їм освячені іконки «Світлого Христового Воскресіння».

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *