Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь освятив паски і продуктові приношення для воїнів 101-ї Закарпатської окремої бригади ТрО ЗСУ

24 квітня 2022 року, у світле свято Христового Воскресіння, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан в рамках душпастирської опіки над військовослужбовцями 101-ї Закарпатської окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України (в/ч А7029) провів зустріч із представниками українського воїнства даного військового підрозділу в м. Ужгород.

Під час зустрічі, Преосвященніший владика Віктор Бедь, у співслужінні протоієрея Юрія Гал, секретаря єпархіального управління, військового капелана, благочинного кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород, провели освячення пасок і продуктових приношень для військовослужбовців даної військової частини.

Також Преосвященніший єпископ Віктор Бедь підніс молитви за українських воїнів-захисників і перемогу Українського війська над підступним безбожним російським агресором і окупантом, привітав і благословив українських воїнів-захисників та подарував їм освячені іконки «Світлого Христового Воскресіння».

P.S.: Після початку широкомасштабного вторгнення російського агресора і окупанта в України, в ході російсько-української війни 2014 – 2022 рр., владика Віктор Бедь, як військовозобов’язаний майор запасу,  мобілізувався добровольцем до вище зазначеної бригади і наразі проходить військову службу на посаді начальника групи цивільно-військового співробітництва 212 окремого батальйону ТрО ЗСУ (в/ч А7369, м. Ужгород).

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *