Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь очолив богослужіння з нагоди свята Христового Воскресіння та освятив артос, паски та приношення

В пасхальну ніч з 23 на 24 квітня 2022 року, з нагоди світлого свята Христового Воскресіння, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород (вул. Ференца ІІ Ракоці, 18 А) було відслужено урочисте святкове богослужіння: пасхальну полуночницю, хресний хід,  пасхальну ранкову, часи святої Пасхи та Божественну літургію святої Пасхи.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина у співслужінні протоієрея Юрія Гал, секретаря єпархіального управління, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, благочинного кафедрального храму, архімандрита Макарія Кармазіна та протодиякона Івана Жабляка.

В ході богослужіння протоієрей Юрій Гал зачитав Оголошувальне слово святителя Івана Золотоустого у святу і велику неділю Пасхи та Пасхальне послання Преосвященнішого владики Віктора Бедь.

Відтак із вітальним архієрейським словом і благословенням до присутніх звернувся Преосвященніший владика Віктор Бедь.

Духовенство молилося за мир і благополуччя в Україні, за родинну, національну і духовну єдність українського народу, за перемогу Українського війська над підступними, віроломними і безбожними російськими окупантами і терористами, за щасливе життя наших рідних і близьких, та утвердження і розвиток Української Церкви.

На завершення богослужіння та додатково після завершення богослужіння і комендантської години Преосвященніший владика Віктор та духовенство звершили відповідно освячення артоса, великодніх пасок і приношень (03.00 – 03.30; 05.30 – 06.30; 10.00 – 10.30).

Богослужіння супроводжувалося співом архієрейського кафедрального церковного хору під керівництвом регента Марії Жабляк, а службу дяків очолив старший дяк Іван Хланта.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *