Єпископ Мукачівський і Карпатський, військовий капелан Віктор Бедь провів зустріч із Чопським міським головою Валерієм Самардаком та привітав його з наступаючим Днем міста Чоп

15 вересня 2021 р., в рамках душпастирської візитації до військового підрозділу 18-го окремого мостового батальйону військової частини Т0300 1-ї окремої бригади імені князя Лева військової частини Т0110 Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України в м. Чоп,Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, військовий капелан провів робочу зустріч із Чопським міським головою Валерієм Самардак.

В ході зустрічі, участь у якій також взяв заступник командира з морально-психологічного забезпечення військової частини Т0300 в м. Чоп майор Василь Кравець, було обговорено питання співпраці, зокрема, з питань душпастирської опіки, між зазначеним військовим підрозділом та Чопською міською радою. Також владика Віктор Бедь привітав Чопського міського голову Валерія Самардак, колектив міської ради та її виконавчого комітету з наступаючим Днем Чопа, який містяни будуть відзначати 18 вересня ц. р.

Від Мукачівсько-Карпатської єпархії Преосвященнішого владику Віктора Бедь супроводжували старший іподиякон-помічник Віктор Понзель та іподиякон-помічник Іван Келечен.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *