Єпископ Мукачівський і Карпатський, військовий капелан Віктор Бедь відвідав з душпастирським візитом підрозділи військової частини Т0300 в м. Чоп та м. Берегове

15 вересня 2021 р., в рамках душпастирської опіки, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, військовий капелан Віктор Бедь відвідав військові підрозділи 18-го окремого мостового батальйону військової частини Т0300 1-ї окремої бригади імені князя Лева військової частини Т0110 Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України в м. Чоп та м. Берегове Закарпатської області.

Разом із заступником командира з морально-психологічного забезпечення даної військової частини майором Василем Кравець, владика Віктор Бедь ознайомився з побутовими умовами харчування, проживання та відпочинку для військовослужбовців у обох військових підрозділах (Чоп та Берегове), благословив завершення підготовчих робіт по встановленню та подальшому освяченні поклонного Хреста на території військової частини в м. Чоп та возніс молитву за мир, благополуччя та перемоги українських воїнів. Також владика Віктор Бедь передав богословську літературу для духовних потреб військовослужбовці підрозділу військової частини Т0300 м. Берегове.

Від Мукачівсько-Карпатської єпархії Преосвященнішого владику Віктора Бедь супроводжували протоієрей Василь Осадчук, протоієрей Владіслав Лазар, старший іподиякон-помічник правлячого єпископа Віктор Понзель та іподиякон-помічник Іван Келечен.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *