Єпископ Мукачівський і Карпатський благословив дітей сімей військовослужбовців Закарпатського облвійськомату до Різдвяних свят

24 грудня 2021 р., в актовому залі Ужгородського інституту культури і мистецтв відбулося урочисте привітання дітей сімей військовослужбовців Закарпатського обласного військового комісаріату до Різдвяних свят 2021/2022 рр. та Новоліття 2022 року. З цієї нагоди, за участі студентів та викладачів інституту, для дітей сімей військовослужбовців було підготовлено та показано виставу «Зимова казка…».

Перед початком вистави, до присутніх з вітальним словом та благословенням звернувся Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина. У своєму вітанні владика Віктор Бедь привітав і благословив присутніх дітей, їх батьків, а також всіх українських воїнів-захисників і їх сім’ї із наступаючими Різдвяними сватами 2021/2022 рр. та Новоліттям 2022 року.

Також, Преосвященніший владика Віктор Бедь подарував для всіх діточок сімей військовослужбовців Закарпатського обласного військового комісаріату солодкі подарунки від святителя Миколая чудотворця.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *