Єпископ Віктор Бедь відслужив літію за українським патріотом і побратимом В’ячеславом Чорноволом у день 84-річчя його народження

24 грудня 2021 р., в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України, народний депутат України І скликання відслужив заупокійну літію за В’ячеславом Максимовичем Чорноволом (24.12.1937, смт Єрки(з 07.01.1954 р. Катеринопільського району Черкаської області), Українська РСР під окупацією московського комуністично-радянського режиму Союзу РСР — 25.03.1999, автомобільна траса біля м. Бориспіль Київської області, Україна), українським патріотом, політичним, державним і громадським діячем, борцем за національну і державну незалежність України початку 60-х – початку 90-х рр. минулого століття, політично переслідуваним і репресованим московським комуністично-радянським окупаційним режимом Союзу РСР, народним депутатом України І – ІІІ скликань, головою Народного Руху України (1992/1993 – 1999), публіцистом, літературним критиком, журналістом, правозахисником, Героєм України (посмертно) у день 84-річчя його народження.

В’ячеслав Чорновіл і єпископ Віктор Бедь були близькими друзями і побратимами по спільній національно-визвольній боротьбі кінця 80-х – початку 90- х рр. минулого століття та входили до Радикальної групи Народної Ради у Верховній Раді України І скликання (1990 – 1994), в якій В’ячеслав Чорновіл був головою, а Віктор Бедь – секретарем.

У молитві до Отця нашого Небесного владика Віктор Бедь молився за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його світлій душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *