В КаУ ім. Августина Волошина та УжГЕФК урочисто підвели підсумки 2021 р. та привітали колектив з Різдвяними святами і Новоліттям 2022 року

24 грудня 2021 р., після підсумкового засідання Вченої ради Карпатського університету імені Августина Волошина, на якому було підведено підсумки роботи університету та університетського коледжу за рік що минає, відбулося урочисте привітання представників педагогічного, науково-педагогічного та наукового колективу з наступаючими Різдвяними святами 2021/2022 рр. та Новоліттям 2022 року.

З нагоди різдвяних і новорічних свят, представники Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородського гуманітарно-економічного фахового коледжу університету зібралися за святковим столом у студентській їдальні, де відбулася братська трапеза.

До присутніх з вітальним словом та благословенням звернувся Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина. У своєму вітальному слові владика ректор привітав та благословив усіх на щасливе і мирне життя, та закликав на всіх Боже благословення.

Також, до підведення підсумкового зібрання, всі діти працівників університету і коледжу отримали солодкі подарунки від єпископа ректора Віктора Бедь до свята ушанування святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця.

Пресслужба КаУ ім. Августина Волошина

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *