В КаУ імені Августина Волошина та УжГЕК провели день спорту на базі Academy Of Sport Education в м. Ужгород

8 жовтня 2021 р., представники студентів різних спеціальностей та курсів Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородського гуманітарно-економічного коледжу університету відвідали в м. Ужгород Academy Of Sport Education, яка є являється соціальним партнером університету. Це новий сучасний спортивний зал, викладачами якого є майстри спорту, кандидати МС та тренери, котрі досягли високих вершин на спортивному олімпі.

Засновником та керівником проєкту є Кут Василь Іванович, який намагається зробити спорт доступнішим для дітей різного віку, молоді та всіх жителів міста. Адже, заняття спортом приносить, крім гарного настрою, здорове тіло та здоровий дух.

Студентам розповіли про всі види занять якими займаються в Академії спорту – це бойові мистецтва: рукопашний бій, змішані єдиноборства, бокс, самбо; оздоровча практика: фітнес, шейпінг; повітряні полотна та альпінізм.

Хлопців найбільше зацікавив бокс. Він формує характер; розвиває витривалість, прагнення до перемоги, самодисципліну; тренує тіло: м’язи стають міцнішими, суглоби гнучкими, поліпшується розтяжка; підвищується імунітет; поліпшується координація, реакція, маневреність, легкість пересування. Дівчат – повітряна гімнастика — жанр, який зародився в цирку і довгий час належав тільки до цього середовища. Повітряна гімнастика включає в себе всі номери, які виконуються безпосередньо в повітрі.Під час тренування активізуються практично всі групи м’язів, що підвищує їх силу і витривалість. Вправи на полотнах тканини, прикріплених до стелі, тренують гнучкість, розтяжку, синхронізують роботу рук і ніг, вчать групуватися і розслаблятися в потрібний момент. Різне положення тіла під час занять зміцнює вестибулярний апарат, серцево-судинну систему, знімає нервову напругу.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері. Тренери зуміли донести до студентів важливість ведення здорового способу життя. Сподіваємося, у студентів зявляться нові захоплення та цілі.

Пресслужба КаУ ім. Августина Волошина

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *