Єпископ Віктор Бедь віддав останню земну пошану спочилій у Бозі Марії Чорей, класному керівнику владики у шкільні роки навчання в смт Тересва

8 жовтня 2021 р., після важкої хвороби, відійшла у вічність Марія Іванівна Чорей (у дівоцтві – Тиводар, 01.03.1936, с. Бедевля, Підкарпатська Русь (з 1938 р. – Карпатська Україна) у складів Чехословацької Республіки – 08.10.2021, смтТересва, Закарпатська область, Україна), ветеран освіти, у минулому учитель математики, алгебри і геометрії Тересвянської середньої школи.

10 жовтня ц. р., за участі рідних, близьких, представників односельчан, колег, колишніх учнів та духовенства відбулися похорони спочилої у Бозі Марії Іванівни Чорей, яку, після відправлення чину похорону, поховали на цвинтарі в смт Тересва.

Чин похорону відслужили священики Свято-Петро-Павлівської греко-католицької парафії в смт Терества.

Участь у похоронах прийняв і Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, колишній учень Марії Іванівни Чорей, в класі якого свого часу покійна була класним керівником та учителем математики, алгебри і геометрії в Тересвянській середній школі з 4 по 10 «Б» клас (1974 – 1981).

Під час поминального виступу на похоронах, владика Віктор Бедь висловив співчуття рідним і близьким покійної, розповів про подвижницький учительський шлях Марії Іванівни Чорей та помолився за спасіння її вічно живої душі у Царстві Божому, де праведні спочивають.

Цього ж року, 23 травня, з нагоди 40-річчя випуску 10-Б класу Тересвянської середньої школи (1971 – 1981) відбулася дружня зустріч випускників даного класу, серед яких, зокрема, владика Віктор Бедь та його однокласники, мали можливість поспілкуватися із своєю, на сьогодні вже вічно пам’ятною, вчителькою Марією Іванівною Чорейта висловити їй свою вдячність (фото додаються). А вже на сьогодні, у жовтні ц. р., безжалісна смерть забрала у вічність любиму вчительку і класного керівника…

Вічна пам’ять і блаженний спочинок душі спочилої у Бозі педагога Марії Іванівни Чорей…

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *