В КаУ ім. Августина Волошина відбулося вручення дипломів випускникам бакалаврату і магістратури 2021 р.:юристам, фінансистам, психологам та богословам

11 листопада 2021 р., у Карпатському університеті імені Августина Волошина в м. Ужгород, відбувся другий етап з вручення дипломів 198 випускникам бакалаврату і магістратури 2021 р.: юристам, фінансистам, психологам та частково богословам.

Після молитви та співу Державного Гімну України, у великій актовій залі, урочисте зібрання відкрив Віктор Бедь, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, єпископ Мукачівський і Карпатський Православної Церкви України, доктор богословських наук, доктор юридичних наук, професор, академік. У своєму вітальному слові професор єпископ Віктор Бедь привітав випускників з успішним завершення навчання, побажав їм миру, щастя, здоров’я, успіхів та Божої допомоги на життєвій ниві.

Цього року, як зазначив ректор,  Карпатський університет імені Августина Волошина та Ужгородський гуманітарно-економічний фаховий коледж університету успішно закінчили 234 випускників, з них:

Магістри права – 9;

Магістри фінансів – 12;

Магістри психології – 9;

Магістри богослов’я – 36;

Бакалаври права – 37;

Бакалаври фінансів – 23;

Бакалаври психології – 15;

Бакалаври богослов’я – 82;

Молодші спеціалісти права – 8;

Молодші спеціалісти фінансів – 3.

11 листопада дипломи випускників вручаються бакалаврам та магістрам права, фінансів, психології та частково богослов’я, а іншим випускникам – дипломи були вручені у липні ц. р.

З вітальним словом до випускників також звернулися: професор Марина Дуб, проректор з навчальної роботи, протоієрей Юрій Гал, заступник завідувача кафедрою богослов’я, філософії та гуманітарних наук, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, професор Арпад-Роберт Драшковці, професор Олена Ярема, професор Лариса Лугош, проректор з економічних питань, декан гуманітарно-економічного факультету, професор Наталія Сивній, директор НДІ практичної психології, реабілітації та інклюзії та професор Антоніна Вчорашня, директор НДІ українських національно-визвольних змагань.

Відтак, було проведено урочисте вручення дипломів випускникам – бакалаврам та магістрам права, фінансів, психології та частково богослов’я.

КаУ ім. Августина Волошина

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *