В КаУ ім. Августина Волошина провели семінар з питань організації діяльності органів місцевого самоврядування та обласної державної адміністрації

24 вересня 2021 р. в Карпатському університет імені Августина Волошина, для представників студентів різних спеціальностей (правовиків, фінансистів, психологів, богословів), було проведено навчально-практичний семінар з питань організації діяльності органів місцевого самоврядування та обласної державної адміністрації.

Навчально-практичний семінар було проведено Тетяною Андрусь, старшим методистом міжкафедрального сектору університету, членом Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації, який складався з двох частин: лекційно-теоретичної та ознайомчо-практичною з відвідуванням Закарпатської обласної ради та Закарпатської обласної державної адміністрації.

Відтак студенти мали змогу побачити зал сесійних засідань Закарпатської обласної ради та провести в ньому навчально-практичне засідання, моделюючи розгляд різнопланових питань, які виносяться на розгляд депутатського корпусу. В ході навчально-практичного моделювання, з дотриманням встановленого регламенту засідання сесії обласної ради, студентами було проведено власнесесійне засідання, під час якогобули роздані ролі депутатів, голови обласної ради, голови та заступників голови обласної державної адміністрації, голови Громадської ради при обласній державній адміністрації, секретарів, журналістів та представників громадськості. Окреме навчально-практичне заняття, з моделюванням вирішення управлінських завдань, було проведено і в малому залі для нарад обласної ради та обласної державної адміністрації.

Після відвідування сесійної зали обласної ради та малого залу для нарад студенти направились в Прес-центр обласної державної адміністрації, де була розіграна ситуація спілкування (брифінгу) журналістів з головою та заступниками голови обласної державної адміністрації, а також з головою та представниками Громадської ради при обласній державній адміністрації.

Участь у моделюванні навчально-практичних ситуацій, окрім старшого методиста Тетяни Андрусь, також прийняв і Віктор Понзель, голова Студентської ради університету, секретар Комісії з питань українського державотворення, духовності та борців за незалежність України Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації.

За результатами навчально-практичного семінару представники студентів Карпатського університету імені Августина Волошини, які навчаються за різними спеціальностями (правовики, фінансисти, психологи, богослови), опинилися в ситуації реального ознайомлення з особливостями здійснення владних повноважень органами місцевого самоврядування та обласної державної адміністрації, моделюючи предметні дебати та вирішуючи складні питання суспільного життя.

Практичний день пройшов в дружній атмосфері та був завершений з новими емоціями для студентів.

Пресслужба КаУ ім. Августина Волошина

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *