Єпископ Віктор Бедь, за участі представників української громадськості, відслужив заупокійну літію за Петром Скунцем, українським патріотом і поетом

25 вересня 2021 р., в рамках урочистого відзначення 30-річчя відновлення державної незалежності України (24 серпня 1991 р.), 32-ї річниці створення Народного Руху України (8-10 вересня 1989 р.) та Закарпатської крайової організації НРУ (23 вересня 1989 р.), в м. Ужгород, молитовно вшанували світлу пам’ять Петра Миколайовича Скунця (20.05.1942 – 30.04.2007), українського патріота, борця за незалежність України кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, першого голови Закарпатської КО НРУ (вересень 1989 – січень 1991 рр.) та поета.

Участь у поминальному заході прийняли представники Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, Закарпатської крайової організації Народного Руху України, Християнсько-народної спілки Закарпаття, Закарпатського осередку ВГО «Молодий Народний Рух», ГО «Молодь Закарпаття» та запрошені гості.

О 10.00 на міському цвинтарі «Кальварія» біля могили Петра Скунця було відслужено заупокійну літію.

Заупокійне богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова ЗКО НРУ у співслужінні протоієрея Олександра Смоліна та протоієрея Юрія Гала.

В ході богослужіння до могили Петра Скунця було піднесено корзину із живими квітами та запалено поминальну лампадку.

Після звершення заупокійного богослужіння до присутніх з коротким пам’ятним архієрейським словом звернувся єпископ Віктор Бедь, який зупинився на гідному та подвижницькому житті спочилого у Бозі Петра Скунця.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *