В Карпатському університеті імені Августина Волошина відбувся завершальний етап навчання для студентів випускових курсів– складання державного іспиту зі спеціальності 081 Право

17.05.2022 р. в  Карпатському університеті імені Августина Волошина  відбувся завершальний етап навчання для студентів випускових курсів– складання державного іспиту зі спеціальності   081 Право ; галузь знань 08 Право.
З вітальним словом до студентів звернувся завідувач кафедри правознавства та канонічного права Доктор юридичних наук, професор, магістр права Олексій Пайда, який проінформував про основні нормативно-організаційні аспекти процедури державного іспиту.
Державна атестація випускників проводилась у вигляді комплексного кваліфікаційного іспиту з основних юридичних дисциплін. Комплексність підсумкових випробувань дозволила екзаменаційній комісії оцінити реальні знання, сформованість умінь та навичок, якими повинен володіти випускник навчального закладу СВО.
Вітаємо випускників кафедри правознавства та канонічного права з успішним складанням державного іспиту! Життя готує ще багато різноманітних іспитів та випробувань, які ми вам бажаємо скласти на «відмінно»! І нехай вам у всьому щастить!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *