В кафедральному храмі ПЦУ в м. Ужгород відслужили молебень до третьої річниці Об‘єднавчого Собору Православної Церкви України

15 грудня 2021 р., з нагоди третьої річниці з дня проведення Об’єднавчого Всеукраїнського Помісного Православного Собору Православної Церкви України (15.12.2018 р.), в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії в м. Ужгород було відслужено молебень за мир і благополуччя в Україні та за подальший розвиток Помісної Автокефальної Православної Церкви України.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина у співслужінні протоієрея Юрія Гал, секретаря єпархіального управління, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, благочинний даного храму та протоієрей Анатолій Натолочний, настоятель парафії на честь рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги в м. Ужгород.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *