В кафедральному храмі ПЦУ в м. Ужгород відслужили літію за українськими жертвами московського комуністично-радянського окупаційного режиму

15 грудня 2021 р., з нагоди87-х роковин завершення засідання виїзної сесії Військової колегії Верховного Суду Союзу РСР в м. Київ (під головуванням Василя  Ульріха), вирком якого за сфабрикованою кримінальною справою «Об’єднання українських націоналістів» було розстріляно 28 представників української інтелігенції (серед яких, зокрема, письменники Іван та Тарас Крушельницькі, Григорій Косинка, Дмитро Фальківський, Кость Буревій, Олекса Влизько та інші), в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород (вул. Ференца ІІ Ракоці, 18 А) було відслужено заупокійну літію за усіма українськими жертвами московського комуністично-радянського окупаційного режиму у ХХ столітті.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України у співслужінні протоієрея Юрія Гала, секретаря єпархіального управління, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, благочинного даного храму та протоієрея Анатолія Натолочного, настоятеля парафії рівноапостольних князя Володимира і княгині Ольги в м. Ужгород.

У молитві до Отця нашого Небесного духовенство молилося за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиками, дарування їх світлим душам вічного спокою та життя у піднебессі.

Участь у поминальних заходах також прийняли представники Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України, Закарпатської крайової організації Народного Руху України, Християнсько-народної спілки Закарпаття, Закарпатського осередку ВГО «Молодий Народний Рух» та ГО «Молодь Закарпаття».

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *