Україна та Росія провели четвертий раунд переговорів про припинення війни: взяли паузу до завтра

У понеділок, 14 березня, о 10-30 відбувся 4-й раунд перемовин Росії та України щодо припинення війни у форматі відеоконференції. Сторони взяли паузу і продовжать зустріч у вівторок, 15 березня.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк у своєму Twitter передбачив важку розмову. Він зазначив, що Росія продовжує залишатися в ілюзії про правильний вибір своєї стратегії (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

“Переговори. 4-й раунд. Про мир, припинення вогню, негайне відведення всіх військ і гарантії безпеки. Важка розмова. РФ хоч і усвідомлює всю безглуздість своїх агресивних дій, проте залишається в ілюзії, що 19-денне насильство над мирними містами України – правильний вибір стратегії”, – зазначив Подоляк.

Подоляк записав звернення перед початком перемовин з Росією

Згодом Подоляк зазначив, що у процесі перемовин сторони активно висловлюють свої вже уточнені позиції.

“Комунікація важко, але йде. Причина розбіжностей у тому, що ми маємо дуже різні політичні системи. Україна – це вільний діалог у суспільстві та обов’язковий консенсус. Росія – це ультимативне придушення власного суспільства”, – написав він.

Подоляк зазначив, що комунікація з російською стороною йде важко
Подоляк розповів про хід переговорів

Станом на 16:00 радник глави ОП повідомив, що у перемовинах взято технічну паузу до завтра, 15 березня.

“Для додаткової роботи в робочих підгрупах й уточнення окремих визначень. Перемовини тривають”, – зазначив Подоляк.

У перемовинах взято паузу до 15 березня

Нагадаємо: напередодні Подоляк зазначив, що у переговорах із Москвою Київ не відкидає укладання мирної угоди, але її не може бути без надання нашій державі гарантій безпеки.

Він запевнив, що четвертий раунд зустрічі з делегацією країни-агресора відбудеться, як тільки буде напрацьовано “взаємні зустрічні юридичні формати” з цих питань. На його думку, в них треба виходити на новий рівень, а не просто проводити розмови.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Тільки перевірена інформація у нас в Telegram-каналі obozrevatel. Не ведіться на фейки!

Звернення колективу OBOZREVATEL.
Джерело:news.obozrevatel.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *