Представники української громадськості піднесли живі квіти до пам’ятника Августину Волошину в м. Ужгород з нагоди 83-ї річниці Карпатської України

14 – 15 березня 2022 р. виповнюється 83-тя річниця з дня проголошення Карпатської України (1939 – 1944).

З цієї нагоди, уповноважені представники української громадськості, 14 березня в м. Ужгород (набережна Незалежності) піднесли корзину із живими квітами до пам’ятника Президенту Карпатської України, Героя України (посмертно), д-ра. о. Августина Волошина.

Участь у покладанні квітів прийняли уповноважені представники Управління Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, Карпатського університету імені Августина Волошина та університетського коледжу, Ужгородської української богословської академії, Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, Закарпатської крайової організації Народного Руху України, Християнсько-народної спілки Закарпаття, Закарпатського осередку ВГО «Молодий Народний Рух», ГО «Молодь Закарпаття» та територіальної оборони м. Ужгород.

Після покладання квітів до присутніх з коротким словом звернувся Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, який наголосив на безсмертності подвигу героїв Карпатської України та зазначив, що їх подвижницький подвиг надихає і теперішнє покоління українців та українських воїнів у боротьбі за незалежність України з російським агресором і окупантом.

Пресслужба ЗКО НРУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *