🟦 ПРО БЕЗКОНТРОЛЬНУ ВЛАДУ ТА НАСЛІДКИ ПРАВОВОГО СВАВІЛЛЯ

🇺🇦 СЛОВО ПРАВДИ З ВІКТОРОМ БЕДЬ
🟦 ПРО БЕЗКОНТРОЛЬНУ ВЛАДУ ТА НАСЛІДКИ ПРАВОВОГО СВАВІЛЛЯ
🔷🔶🔷
🟨 Безконтрольна влада розбещує будь-яку людину, наділену тими чи іншими владними повноваженнями.
Коли влада перестає бути підконтрольною верховенству права, закону і суспільству, правове свавілля поступово стає нормою, а безкарність і вседозволеність — звичним способом управління державою.
Тоді громадяни, їхні права та свободи знецінюються і перетворюються на ніщо в очах владної верхівки — від найвищих щаблів влади до нижчих ланок системи державного управління та її репресивного апарату.
Головною ж причиною виникнення і допущення такої негативної суспільно-правової ситуації є самі громадяни через прояв власної політичної безвідповідальності, низької правової культури, байдужості та небажання відстоювати й захищати свої права, свободи і законні інтереси.
🔷🔶🔷
Віктор БЕДЬ
м. Ужгород
17 червня 2026 року
