Представники українських національно-патріотичних сил Закарпаття молитовно відзначили День Гідності та Свободи в м. Ужгород

 

21 листопада 2021 р., у День Гідності та Свободи, представники українських національно-патріотичних сил Закарпаття, зокрема, Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, Закарпатської крайової організації Народного Руху України, Закарпатської обласної організації Національного Корпусу, Закарпатського осередку ВГО «Ветеранської організації Української Гельсинської Спілки», Християнсько-народної спілки Закарпаття, Закарпатського осередку ВГО «Молодий Народний Рух України» та ГО «Молодь Закарпаття», за духовної підтримки Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, молитовно відзначили День Гідності та Свободи в м. Ужгород.

Цього дня, у сквері борців за незалежність України, біля пам’ятного Хреста на честь борців за незалежність України вище зазначеним представниками було піднесено корзини із живими квітами та запалено поминальні лампадки.

Відтак, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України, народний депутат України І скликання, у співслужінні протоієрея Юрія Гал, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, референта єпархіального управління, благочинного кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород, відслужили молебень за мир і благополуччя в Україні, за перемогу Українського війська над новітніми московськими окупантами та заупокійну літію за полеглими борцями за національну і державну незалежність України у всі віки і часи, зокрема, під час Революції Гідності 2013 – 2014 рр. та у російсько-української війни 2014 – 2021 рр.

Після богослужіння до присутніх з вітальними словами звернулися: Преосвященніший владика Віктор Бедь, Роман Усенко, Михайло Басараб, Олександр Черепаха, Віктор Понзель та Антоніна Вчорашня.

Пресслужба ЗКО НРУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *