Молодий Народний Рух презентував фільм “Шлях Незалежности”

30 листопада 2021 року Всеукраїнська громадська організація “Молодий Народний Рух” презентувала документальний соціальний фільм “Шляхами Незалежности”, який був створений за підтримки Міністерства молоді та спорту.

У стрічці висвітлено ключові державотворчі події сучасної української незалежности – Революції на граніті, акції “Україна без Кучми”, Помаранчевої революції, Революції Гідности та початку російсько-української війни, зафіксовано спогади очевидців цих історичних моментів, а також зібрано унікальні світлини та відео цього періоду.

У зйомках фільму взяли участь політичні та громадські діячі, експерти, серед них –  Олесь Доній, Віктор Рог, Микола Ляхович, Юрій Криворучко, Андрій Рибалко, ветерани АТО Дмитро Івахнюк, Дмитро Дорошенко.

“Шляхами Незалежности” зібрав окремі історії безпосередніх учасників подій, щоб поєднати їх єдиною ідеєю – ідеєю боротьби за український шлях розвитку нашої держави.

Над фільмом працювала велика команда молодорухівців, які взяли на себе роль дослідників, інтерв’юерів, режисерів, сценаристів і створили фільм, метою якого є зберегти та передати майбутнім поколінням нашу історичну пам’ять. Реалізація проекту та його фінансування відбулось за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

«Наша мета полягала у тому, аби зберегти спогади безпосередніх учасників тих подій. Передати їх наступним поколінням. Історія України твориться на наших очах, її творці знаходяться поруч з нами. Це треба пам´ятати і цінувати», – зазначив голова Молодого Народного Руху Ярослав Ференчак.

Про Молодий Народний Рух:

Молодий Народний Рух – всеукраїнська громадська організація, що складається з молодих патріотично налаштованих людей, котрі прагнуть жити заради України!

Його мета – формування самодостатньої української нації, задоволення і захист соціальних, творчих, економічних, духовних та інших інтересів своїх членів, сприяння громадськими методами побудові та зміцненню Української Держави як Самостійної Соборної Держави Українського Народу.

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

https://www.facebook.com/ukrmnr

https://www.instagram.com/mnr.in.ua/

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *