Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь взяв участь у нараді при голові Закарпатської обласної державної адміністрації

14 вересня 2021 р., в м. Ужгород (в приміщенні Закарпатської ОДА), за участі голови Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолія Полоскова та представників релігійних організацій Закарпаття відбулася чергова нарада з питань імунізації громадян від COVID-19 та інших питань у сфері державно-церковних відносин.

Від Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України участь у нараді взяв Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії у супроводі протоієрея Олександра Смоліна, секретаря єпархіального управління та старшого іподиякона-помічника правлячого єпископа.

В ході наради виступили Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА та Вячеслав Горшков, уповноважений представник Державної служби етнополітики та свободи совісті.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *