Єпископ Віктор Бедь, за допомоги Міжнародної Православної Благодійної Організації (ІОСС), привітав біля 500 вірних в м. Ужгород великодніми продуктовими наборами

20 – 23 квітня 2022 р., за участі та пожертв Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України та  Міжнародної Православної Благодійної Організації/International Orthodox Christian Charities (IOCC, США), в особі пана Філіпа Олдхема, керівника офісу ІОСС в Україні, біля 500 вірних в м. Ужгород отримали великодні продуктові набори.

В час великих випробувань, які випали на долю українського народу, в наслідок віроломної російської військової агресії, люди як ніколи потребують уваги, вияву любові, солідарності та підтримки. Саме з цією метою Управлінням Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України та Міжнародною Православною Благодійною Організацією (ІОСС, США), на передодні світлого свята Воскресіння Спасителя нашого Ісуса Христа, було спільно організовано та проведено дану благодійну акцію, яка з радістю була сприйнята нашими віруючими – наголосив Преосвященніший владика Віктор Бедь.

У відповідності до попередніх домовленостей, Управління Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ та Міжнародна Православна Благодійна Організація/International Orthodox Christian Charities (IOCC, США) і надалі продовжать співпрацю на ниві благодійності та реалізації богословсько-освітніх програм.

Участь у роздачі великодніх продуктових наборів прийняли, окрім Преосвященнішого владики Віктора Бедь, прийняли протоієрей Юрій Гал, волонтери Віктор Понзель, Іван Келечен, Антоніна Вчорашня і Вероніка Понзель.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *