Єпископ Віктор Бедь відслужив молебень за перемогу Українського війська над російським агресором та благословив новобранців територіальної оборони м. Ужгород

11 березня 2022 р., Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина відслужив молебень за перемогу Українського війська над віроломними російськими окупантами та благословив і окропив освяченою водою новобранців територіальної оборони м. Ужгород (в/ч. А 7369), після прийняття ними військової Присяга на вірність українському нарду і Україні.

Відтак, після молебню, Преосвященніший владика Віктор Бедь звернувся до військовослужбовців з архієрейським словом, в якому наголосив на тому, що під час війни та боротьби із сатаною, яким на сьогодні по відношенню до українського народу є російський агресор і окупант, кожен дорослий громадянин держави за Заповідями Божими повинен стати воїном Божим, воїном Духу та воїном-захисником своєї сім’ї, усього боголюбивого українського народу, земної Вітчизни і Держави України та Української Церкви. Подвиг воїна-захисника свого народу і Вітчизни України є священним і благословенним  – наголосив владика Віктор і закликав на українське воїнство Боже благословення та заступництво Пресвятої Богородиці.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *