Єпископ Віктор Бедь відслужив літію за Павлом Чубинським, автором слів Державного Гімну України, до 183-річчя від дня його народження

27 січня 2022 р., в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України відслужив заупокійну літію за Павлом Платоновичем Чубинським (27.01.1839, хутір Чубинський Київської губернії, Україна під окупацією Російської імперії – 26.01.1884, м. Київ, Україна під окупацією Російської імперії), українським патріотом, громадським і культурним діячем, етнографом, фольклористом, поетом, автором слів Державного Гімну України «Ще не вмерла Україна» до 183-річчя від дня його народження.

У молитві до Отця нашого Небесного владика Віктор Бедь просив прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом, дарування душі спочилого вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *