Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив літію за борцем за незалежність України Олексою Тихим до 95-річчя від дня його народження

27 січня 2022 р., в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України відслужив заупокійну літію за Олексою (Олексієм) Тихим (27.01.1927, хутір Їжевка Краматорського району Артемівської округи, Українська РСР під окупацією московського комуністично-радянського окупаційного режиму Союзу РСР – 05.05.1984, тюремна лікарня, м. Перм, Російська РФСР у складі Союзу РСР), українським патріотом, громадсько-політичним і культурним діячем, дисидентом, політично переслідуваним, репресованим і убитим московським комуністично-радянським окупаційним режимом Союзу РСР (1956 – 1984), правозахисником, педагогом, мовознавцем, одним із засновників Української гельсінської групи, борцем за незалежність України в 50-х – 80-х рр. минулого століття, захисником української мови до 95-річчя від дня його народження.

У молитві до Отця нашого Небесного владика Віктор Бедь просив прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом, дарування душі спочилого вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *