Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив літію за Степаном Бандерою до 62-х роковин його убивства комуністично-радянськими агентами Москви

15 жовтня 2021 р., Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, відслужив заупокійну літію за Степаном Андрійовичем Бандерою (01.01.1909, с. Старий Угринів, Західна Україна під окупацією Австро-Угорської імперії та Королівства Польщі, на сьогодні Івано-Франківська область, Україна – 15.10.1959, м. Мюнхен, Баварія, Федеративна Республіка Німеччина), українським політичним, державним і військовим діячем, одним із ідеологів українського національно-визвольного руху та борцем за національну незалежність України в 30-х – 50-х рр. минулого століття, політично переслідуваним і репресованим польським, нацистсько-німецьким і московським комуністично-радянським окупаційними режимами, головою Організації українських націоналістів (ОУН-Б), підступно убитим спецслужбами московського комуністично-радянського окупаційного режиму Союзу РСР до 62-х роковин його убивства.

У молитві до Отця нашого Небесного Преосвященніший владика Віктор Бедь молився за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його безсмертній душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *