🟦 ПРО БЕЗКОНТРОЛЬНУ ВЛАДУ ТА НАСЛІДКИ ПРАВОВОГО СВАВІЛЛЯ

🇺🇦 СЛОВО ПРАВДИ З ВІКТОРОМ БЕДЬ

🟦 ПРО БЕЗКОНТРОЛЬНУ ВЛАДУ ТА НАСЛІДКИ ПРАВОВОГО СВАВІЛЛЯ

🔷🔶🔷

🟨 Безконтрольна влада розбещує будь-яку людину, наділену тими чи іншими владними повноваженнями.

Коли влада перестає бути підконтрольною верховенству права, закону і суспільству, правове свавілля поступово стає нормою, а безкарність і вседозволеність — звичним способом управління державою.

Тоді громадяни, їхні права та свободи знецінюються і перетворюються на ніщо в очах владної верхівки — від найвищих щаблів влади до нижчих ланок системи державного управління та її репресивного апарату.

Головною ж причиною виникнення і допущення такої негативної суспільно-правової ситуації є самі громадяни через прояв власної політичної безвідповідальності, низької правової культури, байдужості та небажання відстоювати й захищати свої права, свободи і законні інтереси.

🔷🔶🔷

Віктор БЕДЬ

м. Ужгород
17 червня 2026 року

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *