Звернення Мукачісько-Карпатської єпархії ПЦУ до НАТО про закриття неба над Україною

                                                                                    Главам держав та урядів
країн членів НАТО

 

        ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

     Духовенства та вірних Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України до Сполучених Штатів Америки, учасників Організації Північноатлантичного договору (НАТО), керівництва країн Європи, до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій та небайдужої світової громадськості щодо закриття неба над Україною від літаків, ракет та гелікоптерів військового агресора путінської Російської Федерації.

     З 24 лютого 2022 р. український народ і Україна героїчно протистоять широкомасштабній варварській військовій агресії Російської Федерації.

     Всупереч загальнолюдським і християнським цінностям, нормам міжнародного права і правилам ведення війни, путінська Російська Федерація варварськи і безжалісно з повітря атакує цивільні об’єкти і мирні міста, селища і села України: житлові будинки, дитячі садки, школи, університети, лікарні, пологові будинки, адміністративні будівлі, театри, бібліотеки та храми.

     Варварському бомбардуванню піддано такі міста як Київ, Харків, Чернігів, Житомир, Маріуполь, Херсон, Миколаїв, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Чугуїв, Ізюм, Буча, Ірпінь, Біла Церква та інші – і це неповний список українських міст, які ворог намагається зрівняти із землею у прямому значенні цього слова. В наслідок цих військових атак убито тисячі і тисячі мирних українців: дітей, жінок та чоловіків.

     Російський агресор наносить цілеспрямовані бомбові удари з неба саме по цивільним об’єктам, з метою масового терору, геноциду та залякування українського народу.

     В наслідок окупації, під контролем російського агресора на сьогодні перебувають Чорнобильська АЕС та Запорізька АЕС, що створює загрозу виникнення нової атомної катастрофи для всього світу.

     Безбожний і тоталітарний путінський режим Російської Федерації, в наслідок варварської і віроломної військової агресії в Україну, зробив заручником війни увесь цивілізований світ. І якщо світове співтовариство не об’єднає свої зусилля щоб зупинити російського військового звіря-агресора, полум’я третьої світової війни може охопити всі народи та земну кулю.

     Одним із дієвих засобі зупинити військову агресію путінської Російської Федерації в Україні та її можливого поширення в країни Європейського Союзу – це закрити небо над Україною від ворожих російських літаків, ракет та гелікоптерів. З іншим, зокрема, вигнанням російського агресора зі святої  української землі,  успішно справляться героїчні та професійні українські воїни Збройних Сил України і боголюбивий український народ.

     Тож звертаємося до мудрих і сильних керманичів провідних держав світу та політичного керівництва НАТО, дослухайтеся до голосу розуму, вимог своїх народів і чисельних звернень українського народу з даного питання.

     Закрийте небо над Україною! Врятуйте не тільки Україну – врятуйте Світ!

     І нехай Всемилостивий Отець наш Небесний благословляє і береже всіх нас та дарує  мир на планеті Земля!

     м. Ужгород,
19.03.2022 р.

 З любовю та надією

+ ВІКТОР БЕДЬ,
ЄПИСКОП МУКАЧІВСЬКИЙ І КАРПАТСЬКИЙ,
КЕРУЮЧИЙ МУКАЧІВСЬКО-КАРПАТСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ
ПРАВОС
ЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ,

ВІЙСЬКОВИЙ КАПЕЛАН

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *