“Запалення серця, тромбоз і “температурний хвіст”, недуга почала провокувати страшні наслідки”: лікар про штам “Омікрон”

Штам “Омікрон” поширюється з гігантською швидкістю, масово заражаючи українців та спричиняючи в інфікованих важкі наслідки. Медики спантеличені несподіваними симптомами, а також наслідками, які спричиняє вірус. Проблеми можуть викликати алергійні реакції, паніку спричинити рівень глюкози та холестерину. Серед важких наслідків, які проявляються вже після одужання, – це депресія. Медики просять українців не нехтувати своїм здоров’ям і звертатися за допомогою до лікарів у випадку будь-яких незручностей.

Лікар Тарас Жиравецький на своєму каналі в мережі YouTube розповів про те, яких наслідків українцям слід остерігатися після інфікування штамом “Омікрон”.

Лікар зазначив, що хвороба дуже загострює всі хронічні недуги, відомі та ще недіагностовані. Може проявитися як гіпертонія, так навіть і цукровий діабет. Також немало людей стикаються із запаленням серця та ймовірним подальшим “температурним хвостом”.

Лікар закликав не поспішати займатися спортом після того, як хвороба вже минулася, адже це негативно впливатиме на серце, можлива втрата свідомості, а також підвищене пітніння.

Джерело:www.0352.ua

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *