Вітання борців за незалежність України та Проводу Закарпатської крайової організації НРУ до 30-річчя Всеукраїнського референдуму за незалежність Держави України

Дорогі та любі співвітчизники українці!

Вітаємо всіх з 30-річчям Всеукраїнського референдуму (1 грудня 1991 р.), на якому український народ більшістю у 90 % голосів підтвердив прийнятий Верховною Радою України Акт проголошення незалежності України (24 серпня 1991 р.)!

Надзвичайно дорогу ціну заплатила українська нація і Україна, впродовж майже трьохсотрічних утисків і поневірянь, в наслідок чужинської окупації, насильницького розділення та тимчасової втрати своєї державності. Але час національної єдності та перемоги історичної справедливості настав, і українська нація та Українська Держава знову стали вільними, незалежними і рівними серед рівних націй і держав світу!

Базуючись на багатотисячолітній історії українського націотворення, державного та церковного будівництва, зберігаючи і плекаючи свою власну національну гідність, історію, мову, духовність і культуру, ми впевнено дивимося і крокуємо вперед, утверджуючи українську національну ідею та державну і церковну незалежність України!

І жодний ворог, агресор чи інший недобиток з числа недоброзичливців українського народу і української державності не зможуть зупинити наш поступ вперед та здолати нашу непереборну волю до свободи і незалежності!

З повагою

Віктор Бедь,
голова Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті,
почесний голова Закарпатської крайової організації
Народного Руху України,
народний депутат України І скликання

Віктор Вк. Бедь,
голова Закарпатської крайової організації
Народного Руху України

Віктор Понзель,
голова Управи Закарпатської крайової організації
Народного Руху України,
голова Закарпатського осередку
ВГО «Молодий Народний Рух»

Іван Келечен,
член Проводу Закарпатської крайової організації
Народного Руху України,
голова ГО «Молодь Закарпаття»

м. Ужгород,
01.12.2021 р.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *