Військові капелани Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ провели освячення води у свято Богоявлення для військовослужбовців на Закарпатті

18 та 19 січня 2022 р, напередодні та у день величного свята Богоявлення, з благословення Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військового капелана, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина, який перебуває на лікуванні, священики єпархії, військові капелани провели святкові богослужіння та освячення води для військовослужбовців військових частин Т0300 (м. Чоп та м. Берегове) Держспецтрансслужби Міністерства оборони України та прикордонного загону в смт Вилок.

18 січня ц. р., протоієрей Василь Осадчук, голова єпархіального відділу у справах військового духовенства, благочинний Берегівського благочиння, військовий капелан, настоятель парафій на честь Святителя Миколая та Іверської ікони Божої Матері в смт Вилок та протоієрей Владислав Лазар, настоятель парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці в м. Берегове провели богослужбовий молебень та освятили воду і благословили військовослужбовців одного із підрозділу в/ч. Т0300 (м. Чоп) Держспецтрансслужби МО України в м. Берегове.

19 січня ц. р., військовий капелан протоієрей Василь Осадчук, відслужив святкову Божественну літургію та провів освячення води за участі військовослужбовців прикордонного загону в смт Вилок Берегівського району в храмі на честь Іверської ікони Божої Матері.

19 січня ц. р., військовий капелан протоієрея Юрій Гал, секретар єпархії, благочинний Ужгородського благочиння, благочинний кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород (вул. Ференца ІІ Ракоці, 18 А), в. о. ректора Ужгородської української богословської академії  після відслуження святкової Божественної літургії, відвідав з душпастирським візитом військовослужбовців в/ч. Т0300 Держспецтрансслужби МО України в м. Чоп, де відслужив молебень та провів освячення води.

Військові капелани священики передали військовослужбовцям архієрейське вітання та благословення від Преосвященнішого владики Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, військового капелана та освятили їх освяченою Богоявленською водою.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *