Відбулося розширене засідання Президії Карпатського університету імені Августина Волошина

14 грудня 2023 року, в малій актовій залі Карпатського університету імені Августина Волошина в м. Ужгород, відбулося чергове засідання Президії університету.
В ході засідання було обговорено наступні питання порядку денного:
- Про підготовку до завершення осінньо-зимового семестру 2023-2024 навчального року (доповідачі: професор єпископ Віктор БЕДЬ, президент університету, професор Марина ДУБ, ректор університету).
- Про святково-різдвяний канікулярний і відпустковий період по університету та коледжу (доповідач: професор єпископ Віктор БЕДЬ, президент університету).
- Про організацію наукових публікацій співробітниками університету (доповідач: професор Михайло БАСАРАБ, проректор з наукової роботи).
- Про розширення ліцензійного обсягу по університету (доповідач: професор Тетяна ГОРВАТ, проректор з навчальної роботи).
- Про фінансове забезпечення діяльності університету та коледжу в 2023-2024 навчальному році (доповідач: професор Лариса ЛУГОШ, проректор з економічних питань).
- Про навчальну, педагогічну та виробничу практику студентів університету і коледжу (доповідач: Тетяна Андрусь, декан гуманітарно-економічного факультету, директор Ужгородського гуманітарно-економічного коледжу університету).
- Різне.
З усіх питань порядку денного було ухвалено відповідні рішення.
Пресслужба КаУ імені Августина Волошина












