В Україні дозволили використання препарату “Паксловід” для лікування COVID-19: як діє

Міністерство охорони здоров’я схвалило ще один препарат для амбулаторного лікування COVID-19 – “Паксловід” від фармкомпанії Pfizer. Насамперед він призначений для пацієнтів із групи ризику, щоб запобігти ускладненням у разі зараження коронавірусом і не допустити тяжких наслідків захворювання.

Про це повідомляється на офіційній сторінці відомства у Facebook. Чиновники підписали контракт із компанією-виробником на постачання 300 тисяч курсів “Паксловіду” для українців.

“Ми починаємо погоджувати графік постачання препарату в Україну, про який проінформуємо додатково”, – пояснив голова МОЗ Віктор Ляшко.

За його словами, препарат випускається у формі пігулок, що робить його застосування максимально простим та комфортним. Ніяких особливих умов зберігання медикаменту виробником також не передбачається.

“Ці ліки допоможуть нам у боротьбі з COVID-19 і збережуть життя пацієнтам із груп ризику”, – запевнив міністр, додавши, що новий препарат не скасовує найбільш ефективний засіб проти пандемії, а саме вакцинацію ліцензованими препаратами Moderna, Pfizer and CoronaVac.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, Віктор Ляшко назвав п’ять областей в Україні, які найменше захищені від коронавірусу у зв’язку з низьким рівнем вакцинації серед населення.

Джерело: healthnews.obozrevatel.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *