В КаУ ім. Августина Волошина, УжГЕК університету та УУБА відбулося урочисте відкриття нового 2021-2022 навчального року

13 вересня 2021 р., в м. Ужгород (вул. Гойди, 4), в Карпатському університеті імені Августина Волошина, Ужгородському гуманітарно-економічному фаховому коледжі університету та Ужгородській українській богословській академії відбулося урочисте відкриття нового 2021-2022 навчального року.

Урочистості розпочалися із молебню за Україну, перемогу Українського війська в російсько-українській війні, студентів, їх батьків, викладачів та співробітників закладів фахової передвищої та вищої освіти, який було відслужено в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород (вул. Ференці ІІ Ракоці, 18 А).

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії у співслужінні протоієрея Олександра Смоліна, ієрея Юрія Гал та протодиякона Івана Жабляка.

Після завершення молебню, Преосвященніший владика ректор Віктор Бедь благословив представників студентів, їх батьків, професорсько-викладацького складу та співробітників університету, коледжу і академії на успіхи в новому 2021-2022 навальному році та благополучне життя.

Відтак, у великій актовій залі університету відбулася урочиста академія, в ході якої з вітальним словами виступили ректор професор єпископ Віктор Бедь, професор Марина Дуб, професор Михайло Басараб, професор Олена Шимко, професор Арпад-РобертДрашковці, професор Василь Мацола, професор Іван Хланта, професор МайаАртьомова, професор Лариса Лугош, професор Олексій Пайда, професор Наталія Сивній, професор Марія Жабляк, професор Антоніна Вчорашня та Віктор Понзель.

Станом на 2021 р. на базі університету, коледжу та академії проводиться підготовка фахівців за всіма ступенями фахової та вищої освіти: молодші спеціалісти, фахові молодші бакалаври, бакалаври, магістри та аспіранти.

Підготовка фахівці проводиться за наступними спеціальностями: початкова та дошкільна освіта, середня освіта (українська мова і література, англійська мова і література, історія), філософія, богослов’я, право, міжнародні відносини, фінанси, банківська справа та страхування, менеджмент і комп’ютерні науки.

Студенти навчаються за ліцензованими і акредитованими українськими, українсько-польським та українсько-швейцарськими освітніми програмами.

За географією походження студентами університету, коледжу та академіє є громадяни і представники України, США, Греції, Угорщини, Словаччини, Грузії, Азербайджану, Таджикистану, Індії, Бангладеш, Шрі-Ланки, Пакистану та Непалу.

В ході урочистостей всі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять полеглих українських воїнів-захисників та полонених, полеглих у захисті українського народу та України від військової агресії в російсько-українській війні (2014 – 2021).

Урочисту академію було розпочато та завершено молитвою та співом Державного Гімну України.

ПресслужбаКаУ ім. Августина Волошина

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *