В КаУ ім. Августина Волошина, УУБА та УжГЕК привітали педагогічні колективи з професійним святом – Днем працівників освіти

4 жовтня 2021 р., в приміщенні студентського кафетерію Карпатського університету імені Августина Волошина, Ужгородської української богословської академії та Ужгородського гуманітарно-економічного коледжу КаУ ім. Августина Волошина, відбулося урочисте привітання представників професорсько-викладацького складу з професійним святом – Днем працівників освіти, який українські педагоги відзначили у неділю.

З цієї святкової нагоди професор єпископ Віктор Бедь, ректор університету та академії урочисто привітав представників педагогічних колективів університету, академії та коледжу зі святом, благословив їх та побажав їм і їх рідним миру, щастя, здоров’я, успіхів і Божої допомоги на життєвому шляху.

Також, у відповідності до оголошеного ректором університету наказу, всі представники професорсько-викладацького складу та апарату зазначених освітніх закладів були удостоєні грошових премій.

Відтак, після взаємних і дружніх вітань, відбулася братська трапеза за кавою, чаєм та з солодощами.

Пресслужба КаУ ім. Августина Волошина

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *