В Карпатському університеті імені Августина Волошина привітали колег-юристів та студентів-правників з професійним святом – Днем юриста

7 жовтня 2021 р., у великій актовій залі Карпатського університету імені Августина Волошина в м. Ужгород, відбулося урочисте зібрання приурочене до професійного свята – Дня юриста, який відзначається в Україні щорічно 8 жовтня.

Участь у засіданні прийняли представники ректорату, кафедри правознавства та канонічного права університету, студентів-юристів та запрошені почесні гості.

Відкрив зібрання з вітальним словом ректор професор єпископ Віктор Бедь, який привітав всіх присутніх з професійним святом – Днем юриста. Відтак перед присутніми з вітальним словом та з актуальних питань юриспруденції виступили: професор Олексій Пайда, завідувач кафедрою правознавства та канонічного права, адвокат; Василь Попадинець, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області, Павло Марамигін, керівник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області, адвокат; Віталій Дупин, заступник голови Ужгородської районної державної адміністрації, старший викладач кафедри правознавства та канонічного права; професор кафедри правознавства та канонічного права Дмитро Онуфрій, адвокат та Анастасія Грип, студентка 4-го курсу гуманітарно-економічного факультету (студентка-юрист).

В ході урочистого засідання відбулось обговорення актуальних питань в галузі юриспруденції.

Пресслужба КаУ ім. Августина Волошина

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *