У свято Благовіщення Богородиці, єпископ Віктор Бедь відслужив молебень за українських воїнів-захисників у 101-шій ОБрТрО ЗСУ в м. Ужгород

7 квітня  2022 р., у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина відслужив молебень за українських воїнів-захисників, перемогу Українського війська над віроломними російськими окупантами та благословив і окропив освяченою водою військовослужбовців 101-шої окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України (в/ч А7029) в м. Ужгород.

Відтак, після молебню, Преосвященніший владика Віктор Бедь звернувся до військовослужбовців 101-ї окремої бригади ТрО ЗСУ  з архієрейським словом, в якому привітав присутніх зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці та наголосив на тому, що під час війни та боротьби із сатаною, яким на сьогодні по відношенню до українського народу є російський агресор і окупант, кожен дорослий громадянин держави за Заповідями Божими повинен стати воїном Божим, воїном Духу та воїном-захисником своєї сім’ї, усього боголюбивого українського народу, земної Вітчизни і Держави України та Української Церкви. Подвиг воїна-захисника свого народу і Вітчизни України є священним і благословенним  – наголосив владика Віктор і закликав на українське воїнство Боже благословення та заступництво Пресвятої Богородиці.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *