У неділю сиропусну, Прощену, єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив молебні та благословив воїнів тероборони в м. Ужгород

6 березня 2022 р., у неділю сиропусну, Прощену, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, військовий капелан відслужив ранкові молебні у підрозділах територіальної оборони в м. Ужгород та благословив українських воїнів на перемогу над підступним російським агресором.

У молитві до Отця нашого Небесного Преосвященніший владика Віктор Бедь молився за національну і духовну єдність українського народу, за перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами – військовим російським агресором, за збереження життя українських воїнів-захисників і полонених, за мирне і щасливе життя українського народу, наших рідних і близьких.

Відтак, після завершення богослужінь, Преосвященніший єпископ Віктор Бедь благословив українських воїнів на перемогу над військовим російським агресором.

Під час короткої архіпастирської проповіді владика Віктор Бедь, зокрема, зауважив, що у боротьбі з сатаною, якого на сьогодні уособлює безбожний тоталітарний режим Російської Федерації на чолі з біснуватим Володимиром Путіним – військовий російський агресор проти України. Тож кожний українець повинен стати воїном Божим і воїном своєї сім’ї, усього боголюбивого українського народу, України та Української Церкви у боротьбі з сатаною – російським агресором. А у боротьбі з сатаною Бог благословляє воїнів на знищення всіх представників сатанинської сили, яка пішла війною  проти Отця нашого Небесного і Його святих Заповідей, несучи сльози, смерть, розруху нашому народу. Тож, будьте сильними і незламними духом, і як воїни Божі та воїни свого українського народу, сміливо бороніть своїх рідних, близьких, святу українську землю та Україну від російського агресора та окупанта. У неділю Прощену, закликаю всіх виявити прощення за всі провини до своїх рідних і близьких, але залишитися непримиренними воїнами Божими і Духу з чорними силами сатани – російським агресором, що приніс війну і горе на нашу святу українську землю. Перемога буде за нами, бо з нами Бог, Правда та Істина – наголосив Преосвященніший єпископ Віктор Бедь.

  1. P. S. : З першого дня початку широкомасштабної військової агресії Російської Федерації проти України, єпископ Віктор Бедь подав заяву до військового комісаріату і добровольцем долучився до територіальної оборони в м. Ужгород, в якій відповідає за цивільно-військове співробітництво.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *