У Карпатському університеті імені Августина Волошина та Ужгородській богословській академії відбувся державний іспит атестації випускників освітнього ступеня «Бакалавр» та «Магістр» спеціальності 041 – «Богослов’я» за спеціалізаціями: богослов’я, християнська педагогіка та соціально-психологічна служба та консультація

19 травня, у Карпатському університеті імені Августина Волошина та Ужгородській богословській академії відбувся державний іспит атестації випускників освітнього ступеня «Бакалавр» та «Магістр» спеціальності 041 – «Богослов’я» за спеціалізаціями: богослов’я, християнська педагогіка та соціально-психологічна служба та консультація.
Держаний іспит студенти мали змогу здати будучи присутніми в авдиторії та приєднатись по базі платформи Google Meet
До складу екзаменаційної комісії увійшли: Канакін І. ієрей, магістр богослов’я (голова комісії); Нікольський Є.В., професор, доктор богословських наук, доктор філологічних наук; Жабляк М.Д., професор, доктор педагогічних наук, магістр богослов’я; Гал Ю.Ю., протоієрей, магістр богослов’я; Ігнатко Я.В., магістр богослов’я, магістр фінансів, бакалавр з туризму(секретар комісії).
З вітальним словом до студентів та членів комісії звернувся протоієрей Юрій Гал, в. о. ректора УУБА, який проінформував про основні нормативно-організаційні аспекти процедури державного екзамену. У свою чергу, голова та члени екзаменаційної комісії звернули увагу випускників на структуру та особливості складання. Після побажань студентам успіхів і високих результатів атестацію було розпочато.
Державний іспит тривав дві години. Екзаменаційна комісії уважно слухала кожну відповідь з витягнутих білетів. Варто зазначити, що екзаменатори залишились задоволені високим рівнем знань і компетентностей студентів, що знайшло своє логічне відображення у підсумкових оцінках.
Зрештою, студентам було оголошено їх результати за іспит. Останні також були задоволені одержаними оцінками, адже члени комісії об’єктивно і на високому педагогічному рівні виконали свою роботу.
Вітаємо наших студентів випускників із успішним проходженням ще одного важливого етапу на життєвому шляху!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *