Тож який сценарій підготував Сійярто, щоб захистити Закарпаття від війни?

Тож який сценарій підготував Сійярто, щоб захистити Закарпаття від війни? Мусіло пояснювати угорське посольство.

Після вчорашнього резонансу, який викликали слова міністра закордонних справ Угорщини Петера Сійярто щодо «захисту угорців Закарпаття» з можливістю перетнути український кордон, Посольство Угорщини в Україні видало спростування слів міністра:

«На відміну від неправдивих фейкових новин, реальністю є те, що Угорщина проводить найбільшу в своїй історії гуманітарну операцію для допомоги Україні, і ми твердо стоїмо на своїй позиції, що не піддамося на жодні провокації, тому не надсилатимемо ні зброї, ні солдатів на війну.” – йдеться в заяві посольства.

Скрін зі сторінки Посольства Угорщини

Щоб не писати спростування і щоб слова не «перекручували»,  угорським урядовцям потрібно навчитися самим не маніпулювати. Варто зрозуміти: Україна  – самостійна держава з найкращою армією в Європі і своє Закарпаття точно захистить. Всілякі заяви про плани «захисту 150 тисяч закарпатських угорців» – не сприяють добросусідським відносинам.

Цікавими є також вчорашні слова Сійярто про те, що Україна намагається “затягнути до цього конфлікту якнайбільше країн, хоча б за рахунок постачання зброї.”

Це звичайний наратив Москви і маніпуляція, розрахована на виборців ФІДЕСУ. Так Орбан і Сійярто формують образ уявних «миротворців».

Джерело:insiderinfo.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *