Президія Громадської ради при Закарпатській ОДА розглянула питання стану вакцинації та проаналізувала проєкти рішень облради щодо ліквідації ряду закладів медицини, позашкільної освіти та бібліотеки для юнацтва

21 жовтня 2021 р., в приміщенні облдержадміністрації в м. Ужгород, під головуванням Олексія Кіндрата відбулося позачергове засідання президії Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації.

В ході засідання було розглянуто наступні питання порядку денного:

  1. Про стан загальної вакцинації населення області та вакцинації проти COVID-19 (доповідач: Тетяна Козак, співдоповідач: Вікторія Лані).
  2. Про проєкти рішень Закарпатської обласної ради щодо реорганізації (фактичної ліквідації) 15-ти спеціалізованих медичних закладів, 3-х закладів позашкільної освіти (обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Закарпатського центру туризму та обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді) та Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва) (доповідач: Віктор Бедь).
  3. Про проєкт рішення Закарпатської обласної ради про затвердження Статуту Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти в новій редакції (доповідач: Петро Ходанич).
  4. Різне.

За результатами розгляду порядку денного, президія Громадської ради ухвалили наступні рішення:

  1. Інформацію про стан загальної вакцинації населення області та вакцинації проти COVID-19 прийняти до відома та доручити профільній комісії підготувати конкретні пропозиції для подання на розгляд керівництва Закарпатської обласної державної адміністрації щодо покращення роботи з вакцинації населення в Закарпатській області.
  2. Звернути увагу на те, що питання щодо реорганізації (фактичної ліквідації) 15-ти спеціалізованих медичних закладів, 3-х закладів позашкільної освіти і обласної бібліотеки для дітей та юнацтва, а також прийняття Статуту Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти в новій редакції, заплановані до розгляду на черговій сесії Закарпатської обласної ради, потребують додаткового вивчення, врахування інтересів всього населення області та широкого громадського обговорення із залученням представників зазначених закладів і установ.
  3. З метою широкого громадського та фахового обговорення проєктів рішень Закарпатської обласної ради щодо реорганізації (фактичної ліквідації) 15-ти спеціалізованих медичних закладів, 3-х закладів позашкільної освіти і обласної бібліотеки для дітей та юнацтва, а також прийняття Статуту Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти в новій редакції, скликати 26 жовтня ц. р. на 15.30 розширене засідання президії Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації за участі представників Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатської обласної ради, уповноважених представників 15-ти спеціалізованих медичних закладів, 3-х закладів позашкільної освіти, обласної бібліотеки для дітей та юнацтва та Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, які внесені до відповідних проєктів рішень облради.

Пресслужба Комісії з питань українського державотворення,
духовності та борців за незалежність України
ГР при Закарпатській ОДА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *