Президія ГР при Закарпатській ОДА звернулася до керівництва облдержадміністрації та обласної ради з проханням зняти з порядку денного сесії облради прєкти рішень що викликали суспільний резонанс

26 жовтня 2021 р., в приміщенні Закарпатської обласної державної адміністрації в м. Ужгород, під головуванням Олексія Кіндрата, відбулося розширене засідання президії Громадської ради при Закарпатській ОДА.

В ході засідання було розглянуто наступні питання порядку денного:

  1. Про Національну стратегію зі створення без барєрного простору в Україні до 2030 року.

Доповідач: Владислав ПУТІНЦЕВ, заступник голови Громадської при ЗОДА, голова комісії з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення.

  1. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію комунальнальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоровя».
    Інформує: Олексій КІНДРАТ, голова Громадської ради при ЗОДА; доповідач: Анатолій ПШЕНИЧНИЙ, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації; співдоповідач – Віктор БЕДЬ, голова комісії з питань українського державотворення, духовності та борців за незалежність України Громадської ради при ЗОДА.
  2. Про проєкт рішення обласної ради про оптимізацію трьох закладів позашкільної освіти (Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді (Закарпатського центру туризму), Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді) та щодо проєкту рішення облради про затвердження Статуту Закарпатського інститут післядипломної педагогічної освіти в новій редакції.
    Доповідач: Віктор Бедь, голова комісії з питань українського державотворення, духовності та борців за незалежність України Громадської ради при ЗОДА; співдоповідачі: Мар’яна МАРУСИНЕЦЬ, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації; Ярослав СИВОХОП, директорЗакарпатського інститут післядипломної педагогічної освіти.
  3. Про проєкти рішень обласної ради щодо реорганізації Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва та обласного організаційно- методичного центру культури.Доповідач: Віктор БЕДЬ, голова комісії з питань українського державотворення, духовності та борців за незалежність України Громадської ради при ЗОДА; співдоповідач: Євген ТИЩУК, директор департаменту культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Участь у розширеному засідання президії Громадської ради також прийняв Мирослав БІЛЕЦЬКИЙ, перший заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

За результатами засідання президія Громадської ради при Закарпатській ОДА ухвалила відповідні рішення:

  1. Інформацію про Національну стратегію зі створення без бар’єрного простору в Україні до 2030 року прийняти до відома та долучитися до її розробки на регіональному рівні.
  2. Просити голову Закарпатської обласної державної адміністрації (Анатолій ПОЛСКОВ), голову Закарпатської обласної ради (Олексій ПЕТРОВ) та депутатів Закарпатської обласної ради зняти з порядку денного чергової сесії облради вище зазначені проєкти рішень, як такі що не відповідають інтересам населення краю, чинному законодавству та потребують широкого громадського вивчення і обговорення. Відповідні звернення письмово надіслані керівництву Закарпатської обласної державної адміністрації, профільним департаментам ЗОДА та керівництву Закарпатської обласної ради.

Пресслужба Комісії з питань українського державотворення,
духовності та борців за незалежність України
ГР при Закарпатській ОДА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *