Представники КаУ ім. Августина Волошина та УУБА урочисто відзначили День Соборності України в м. Ужгород

22 січня 2022 р., у свято Дня Соборності України, у м. Ужгород, за участі представників державної влади, місцевого самоврядування, військовослужбовців, правоохоронних органів, закладів освіти, політичних партій, Православної Церкви України, громадських організацій та небайдужої громадськості відбулися громадські урочистості.

Участь в урочистих заходах до Дня Соборності України, зокрема, прийняли і уповноважені представники Карпатського університету імені Августина Волошина, Ужгородського гуманітарно-економічного коледжу КаУ ім. Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії. Серед них: Антоніна Вчорашня, директор Науково-дослідного інституту історії українських національно-визвольних змагань, професор кафедри психології, педагогіки та соціальної роботи, Віктор Вк. Бедь, перший помічник ректора університету та академії, доцент кафедри правознавства та канонічного права, Віктор Понзель, перший помічник ректора університету, старший викладач кафедри богослов’я, філософії та гуманітарних наук, Іван Келечен, помічник ректора університету, голова об’єднаної студентської ради університету, коледжу і академії та ряд студентів.

Представники Карпатського університету імені Августина Волошина, Ужгородського гуманітарно-економічного коледжу КаУ ім. Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії, в рамках заходів, піднесли корзини із живими квітами до пам’ятників Великому українському Пророку Тарасу Шевченку (пл. Народна), Президенту Карпатської України д-ру о. Августину Волошину (набережна Незалежності) та Пам’ятного козацького Хреста на честь борців за незалежність України (сквер на честь борців за незалежність України, пл. Петефі), а також приєдналися до живого ланцюга-маршу із стометровим Державним Прапором України.

Пресслужба КаУ ім. Августина Волошина

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *