Казка про Ваню та Миколу. У Росії зняли пропагандистський ролик для дітей із обґрунтуванням вторгнення в Україну

Російські пропагандисти створили мультфільм під назвою “Казка про Ваню та Миколу”, в якому спробували обґрунтувати дітям, чому РФ напала на Україну. Героями відео стали нібито друзі Іван та Коля, які посварилися через агресію другого.

За версією творців ролику, країна-окупант Росія завжди бажала миру та дружби між воюючими народами. З творінням пропагандистів можна ознайомитися на YouTube (щоб подивитися відео і фото, доскрольте до кінця сторінки).

Отже, російським дітям пояснюють, що Коля та Ваня з дитинства дружили. Ваня, яким намагалися охарактеризувати РФ, на думку авторів, завжди захищав товариша, адже був “сильніший та більший”.

За сюжетом, в школі Коля перевівся в “інший клас”, завів нові знайомства та попросив називати його Миколою. З часом він почав бити та ображати колишніх однокласників, попри прохання Вані не робити цього.

Згодом, коли “терпець росіянина увірвався”, він вирішив забрати “палицю”, якою друг бив дітей, але на допомогу “агресору” прибігли інші діти, які повірили Миколі, бо він “голосно кричав, що його б’ють”.

Російським дітям пояснюють, що Коля та Ваня з дитинства дружили

В кінці мультфільму голос за кадром пояснює дітям, що схожа ситуація сталася між Україною та Росією. Творці стверджують, що РФ вирішила відібрати в “братського народу” палицю (зброю), щоб він не зміг “бомбити” так звані “Л/ДНР”.

“Багатовікову дружбу зруйнувала історія з Донецькою та Луганською областями. Україна почала утискати російськомовне населення. Тому ці дві області захотіли відділитися та перейти до Росії. Україна не погодилася і почала воювати з цими територіями”, – пояснили дітям.

Голос за кадром пояснює дітям, що схожа ситуація сталася між Україною та Росією

Згідно з пропагандиським відео, багато держав встали на бік українців через те, що вони брешуть про вторгнення та втрати серед цивільного населення.

В кінці російським малюкам наголосили, що Росія завжди готова до “відкритого обговорення будь-яких конфліктів”.

Відмітимо, що глядачі в коментарях не погодилися з версією авторів, запропонувавши альтернативу та вказавши на “пропущені” кадри. “Щоб провчити Миколу, Ваня спалив його будинок і вбив його сім’ю”, “А де уривок, де Ваня після того, як відібрав палицю, б’є залізною арматурою Миколу по голові”, “Відразу зрозуміло, що цю історію розповідає ображений Ваня”, – йдеться в повідомленнях.

Глядачі в коментарях не погодилися з версією авторів

Як повідомляв OBOZREVATEL, українські музиканти створили воєнний хіт, присвячений турецькому беспілотнику “Байрактар”, який суттєво допомагає ЗСУ воювати з окупантами.

Джерело:news.obozrevatel.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *