Карпатський університет ім. Августина Волошина долучився до Форуму місцевого самоврядування в Києві

09 грудня 2025 року, м. Київ — декан гуманітарно-економічного факультету Карпатського університету імені Августина Волошина, директор Ужгородського гуманітарно-економічного коледжу Карпатського університету імені Августина Волошина Тетяна Андрусь взяла активну участь у Форумі місцевого самоврядування.

Участь Тетяни Андрусь є надзвичайно важливою для Карпатського університету імені Августина Волошина з кількох ключових причин:

Прямий доступ до ключових реформаторів: форум — це майданчик, де складаються та обговорюються стратегії розвитку країни, зокрема в галузі освіти та місцевого самоврядування.
• Налагодження контактів із лідерами реформ дозволить Університету оперативно адаптувати навчальні програми та освітній процес відповідно до актуальних потреб громад та держави.
• Поєднання посад в освітньому закладі гарантує, що інтереси та освітній потенціал Закарпаття будуть безпосередньо представлені на загальнонаціональному рівні.

Ця участь посилює позиції Карпатського університету як важливого центру підготовки кадрів для органів місцевого самоврядування, освітньої сфери та економіки регіону, який не лише готує фахівців, але й бере участь у формуванні освітньої політики.

Особливий інтерес та значущість для освітньої спільноти Університету мала панельна дискусія ІІІ: «Освітня реформа», де виступили:

• Сергій Колебошин — заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.
• Надія Кузьмичова — заступниця Міністра освіти і науки України.
• Руслан Гурак — голова Державної служби якості освіти України.
• Аллан Паг Крістенсен — керівник Антикорупційної ради Європейського Союзу.

Обговорення з такими високопоставленими учасниками дало можливість отримати інформацію про вектори розвитку української освіти, включаючи питання якості, інновацій та інтеграції в міжнародний простір. Дискусія з головою Державної служби якості освіти України (Р. Гурак) є критично важливою для Карпатського університету в контексті проходження акредитаційних процедур та постійного вдосконалення навчального процесу.

Законодавчі зміни: пряме спілкування із заступником голови Комітету Верховної Ради України (С. Колебошин) та заступницею Міністра освіти і науки України (Н. Кузьмичова) дає змогу Університету бути готовим до імплементації нових законів та нормативних актів в освітній сфері.

Пресслужба КаУ ім. Августина Волошина

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *