Єпископ Віктор Бедь відслужив заупокійну молитву за українським патріотом Михайлом Сорокою до 51-х роковин його упокоєння (убивства в ув’язненні)

16 червня 2022 р., в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, головою Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті відслужив заупокійну молитву за Михайлом Михайловичем Сорокою (27.03.1911, с. Гнилиці Великі, Західна Україна під окупацією Австро-Угорської імперії та Королівства Польщі – 16.06.1971, Озьорний, Дубравлаг, Мордовська АРСР, Російська РФСР у складі Союзу РСР), українським патріотом, провідником Крайової екзекутиви ОУН на ЗУЗ (1934 – 1936), членом Крайового Проводу ОУН (1940), в’язнем московських комуністично-радянських таборів (1940 – 1971), організатором руху спротиву в’язнів «ОУН – Північ», політично переслідуваним польським та московським комуністично-радянським окупаційними режимами (1934 – 1971), борцем за незалежність України в 30-х – 70-х рр. минулого століття, убитим (доведеним до смерті) в ув’язненні в мордовському таборі Дубравлаг до 51-х роковин його упокоєння.

У молитві до Отця нашого Небесного Преосвященніший владика Віктор Бедь просив прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його світлій душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба Закарпатського обласного товариства борців
за незалежність України у ХХ столітті

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *